قربانیان کرونا در دنیا از 80 هزار نفر فراتر رفت

به گزارش مجله مدیاپلیر، آخرین آمارها حاکی از آن است که تعداد مبتلایان به کرونا در دنیا به بیش از یک میلیون و 411 هزار نفر رسیده و قربانیان کرونا نیز بیش از 81 هزار نفر شده اند.

قربانیان کرونا در دنیا از 80 هزار نفر فراتر رفت

به گزارش گروه بین الملل مجله مدیاپلیر، روز سه شنبه تعداد قربانیان ویروس کرونا از مرز 80 هزار نفر عبور کرد و به بیش از 81 هزار نفر رسید.

از سوی دیگر، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در دنیا همچنان در حال افزایش بوده و به بیش از یک میلیون و 411 هزار نفر رسیده است.

آمریکا با بیش از 386 هزار مبتلا به کرونا بیشترین تعداد مبتلا به این ویروس را در سطح دنیا دارد. همچنین تعداد قربانیان کرونا در آمریکا به بیش از 12 هزار نفر رسیده است.

کمبود تجهیزات حفاظتی و ماسک برای پرستاران و کادر درمانی بیمارستان های آمریکا به یکی از معضلات اصلی این کشور تبدیل شده و فرمانداران ایالت های مختلف آمریکا از دولت مرکزی به دلیل خالی بودن انبار استراتژیک ملی از تجهیزات حفاظتی انتقاد نموده اند.

بعد از آمریکا، اسپانیا با بیش از 140 هزار مبتلا به کرونا دومین کشور از لحاظ تعداد مبتلایان به این ویروس به شمار می آید. تعداد قربانیان کرونا در این کشور نیز حدود 13 هزار و 900 نفر است.

ایتالیا با بیش از 135 هزار مبتلا به کرونا، در صندلی سوم از نظر تعداد مبتلایان به ویروس کرونا قرار گرفته است. قربانیان کرونا در این کشور نیز بیش از 17 هزار نفر هستند.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 461

به "قربانیان کرونا در دنیا از 80 هزار نفر فراتر رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانیان کرونا در دنیا از 80 هزار نفر فراتر رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید