فدراسیون کشتی از سه پیشکسوت داوری تجلیل کرد

به گزارش مجله مدیاپلیر، به گزارش خبرنگاران، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی صبح امروز طی مراسمی از عباس نمازیان، جلیل سیف اله پور و بهروز نجف قلی پور سه پیشکسوت داوری کشتی کشور تجلیل به عمل آورد.

فدراسیون کشتی از سه پیشکسوت داوری تجلیل کرد

رئیس فدراسیون کشتی در این دیدار با اشاره به جایگاه ویژه پیشکسوتان گفت: داوران نیز جز مهمی از جامعه کشتی محسوب می شوند و ما نیز بنا داریم به صورت مستمر از پیشکسوتان و موسپیدان جامعه داوری کشتی کشور تجلیل به عمل آوریم.

در ادامه عباس نمازیان با اشاره به اینکه اداره فدراسیون کشتی در شرایط حال حاضر کار بسیار سختی است و فدراسیون توانسته شرایط مطلوبی را برای برگزاری اردوهای تیم های ملی و اداره امور مهیا کند.

وی ادامه داد: کار فدراسیون کشتی در تجلیل از پیشکسوتان و داوران کشتی بسیار پسندیده است و از فدراسیون می خواهم که این کار تداوم داشته باشد و مربیان پیشکسوت نیز مورد تجلیل قرار گیرند.

جلیل سیف اله پور نیز در این دیدار با قدردانی از فدراسیون کشتی به دلیل نگاه ویژه به پیشکسوتان این رشته شرح داد: ما داوران خوبی داریم و داوران ایرانی جزو سالم ترین داوران دنیا محسوب می شوند.

در این دیدار ناصر فروتن مشاور عالی فدراسیون در امور داوری، محمدابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون، محمد مصلایی پور رئیس و مسعود رستمی پور دبیر کمیسیون داوران نیز حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اسفند 1399 بروزرسانی: 27 اسفند 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1012

به "فدراسیون کشتی از سه پیشکسوت داوری تجلیل کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون کشتی از سه پیشکسوت داوری تجلیل کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید