شیوع کرونا در کشتی کروز ایتالیایی در ژاپن

به گزارش مجله مدیاپلیر، حدود 50 خدمه یک کشتی کروز ایتالیا که برای تعمیرات در ناگازاکی ژاپن پهلو گرفته بود، با تست مثبت کرونا روبرو شدند و همین امر نگرانی هایی درباره کشش بیمارستان های این شهر در صورت وخامت اوضاع ایجاد کرد.

شیوع کرونا در کشتی کروز ایتالیایی در ژاپن

سفری هیجان انگیز در انتظار شماست، با کشتی کروز هر روز در یک شهر و بندر جدید از خواب بیدار شوید و از نگران یستن و باز کردن چمدان ها نباشید.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری رویترز، یک مقام در استان ناگازاکی اظهار داشت، نتایج امروز پنج شنبه نشان می دهد که 14 خدمه دیگر آلوده به ویروس کرونا شده اند. یک بیمار که پیشتر به بیمارستان منتقل شده بود، اکنون در شرایط وخیمی به سر می برد و از دستگاه تنفس مصنوعی استفاده می نماید.

شیوع کرونا در کشتی کروز کاستا آتلانتیکا پس از آن به وجود آمد که کشتی کروز دایاموند پرینسس دو ماه پیش در یوکوهاما به این ویروس آلوده شد و در آنجا بیش از 700 مسافر و خدمه مبتلا شدند. با این حال در کشتی کروز ایتالیایی فقط خدمه در آن حضور داشتند.

این کشتی کروز ایتالیایی اواخر فوریه برای تعمیرات به ناگازاکی در غرب ژاپن منتقل شد و پیش از آن برنامه تعمیرات این کشتی در چین بابت شیوع کروناویروس از برنامه خارج شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 377

به "شیوع کرونا در کشتی کروز ایتالیایی در ژاپن" امتیاز دهید

1 کاربر به "شیوع کرونا در کشتی کروز ایتالیایی در ژاپن" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوع کرونا در کشتی کروز ایتالیایی در ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید