دزدان منزل عابدزاده دستگیر شدند

به گزارش مجله مدیاپلیر، سارقان منزل و مغازه دروازه بان اسبق پرسپولیس و تیم ملی دستگیر شدند.

دزدان منزل عابدزاده دستگیر شدند

جهت دریافت خدمات طراحی فضای سبز حیاط با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

رئیس دادگستری مازندران از دستگیری دزدان منزل و مغازه دروازه بان اسبق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال اطلاع داد.

به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه رییس کل دادگستری مازندران، با بیان اینکه دزدان منزل و مغازه دروازه بان اسبق تیم ملی جزء زندانیان در حال مرخصی در بخشنامه رییس قوه قضاییه نبودند، گفت: بر خلاف بعضی اظهارنظر ها اعطای مرخصی به زندانیان تاثیری در افزایش سرقت ها نداشته است و اصولا بر اساس بخشنامه بخشنامه رییس قوه قضاییه زندانیانی که حضورشان در جامعه مخاطره امیز بوده است اصلا به مرخصی نیامده اند.

رییس کل دادگستری استان مازندران با اشاره به بعضی اظهار نظر ها در مورد اعطای مرخصی به زندانیان خاطرنشان کرد: اعطای مرخصی به زندانیان برخلاف بعضی اظهار نظر ها تاثیری در افزایش سرقت ها در استان مازندران نداشته است.

اکبری با اشاره به اظهارات اخیر احمدرضا عابدزاده دروازه بان اسبق تیم ملی درباره سرقت از منزل و مغازه ایشان در شهرستان عباس آباد توسط بعضی از دزدان سابقه دار و انتقاد از قوه قضاییه به جهت اعطای مرخصی به این دزدان، گفت: با آنالیز انجام گرفته سوابق دزدان توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عباس آباد، هیچکدام از متهمان دستگیر شده از زندانیان در حال مرخصی یا آزاد شده در بخشنامه رییس قوه قضاییه در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نبوده اند.

وی ادامه داد: 4 نفر دزد که اقدام به سرقت از منزل دروازه بان اسبق تیم ملی نموده بودند در شهرستان کلاردشت به همراه بعضی از اموال مسروقه با دستور ویژه دادستان عباس آباد و نیروی انتظامی دستگیر شدند و در مورد سرقت از رستوران وی، دزد در سلمانشهر به همراه اموال مسروقه دستگیر و اموال مکشوفه تحویل مالباخته شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 362

به "دزدان منزل عابدزاده دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دزدان منزل عابدزاده دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید