درگیری ها میان مزدوران سعودی و اماراتی 6 کشته و 4 زخمی بر جای گذاشت

به گزارش مجله مدیاپلیر، آخرین گزارش ها از استان أبین یمن حاکی از آن است که درگیری ها میان مزدوران سعودی و اماراتی در این استان تشدید شده است.

درگیری ها میان مزدوران سعودی و اماراتی 6 کشته و 4 زخمی بر جای گذاشت

به نقل از روسیا الیوم، درگیری ها میان مزدوران سعودی و امارات در یمن همچنان ادامه دارد. درگیری ها میان نیروهای دولت فراری و مستعفی یمن (وابسته به عربستان) و شورای انتقالی جنوبی (وابسته به امارات) در استان أبین بیش از پیش تشدید شده است.

بر اساس این گزارش، رسانه های یمنی اعلام کردند که مزدوران سعودی و اماراتی در منطقه الطریه واقع در أبین به طور گسترده به تبادل آتش میان یکدیگر پرداختند. این درحالی است که مقامات سعودی و اماراتی تداوم درگیری ها میان دو طرف در بخش هایی از یمن را رد می کنند.

این درگیری در حالی است که روز گذشته نیز یک منبع یمنی اعلام کرده بود که عربستان سعودی تجهیزات نظامی جدیدی به جزیره سقطری یمن ارسال کرده است. این جزیره راهبردی در جنوب یمن در حال حاضر، تحت کنترل عناصر وابسته به امارات است.

این منبع یمنی تأکید کرده بود که شورای انتقالی جنوب یمن وابسته به امارات کنترل جزیره سقطری را به دست دارد و به نظر می رسد ارسال تجهیزات نظامی جدید سعودی به این منطقه در راستای رقابت با نفوذ امارات در این جزیره باشد. ، مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 820

به "درگیری ها میان مزدوران سعودی و اماراتی 6 کشته و 4 زخمی بر جای گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری ها میان مزدوران سعودی و اماراتی 6 کشته و 4 زخمی بر جای گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید