داور دربی تغییر کرد، حیدری قاضی دیدار استقلال - پرسپولیس

به گزارش مجله مدیاپلیر، رییس دپارتمان داوری از تغییر داور دربی و انتخاب پیام حیدری خبر داد.

داور دربی تغییر کرد، حیدری قاضی دیدار استقلال - پرسپولیس

از پروفایل ما بهروز ازند دیدن نمایید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علیرضا سهرابی، رییس دپارتمان داوری فدراسیون درباره قضاوت دربی مطرح نمود: در فدراسیون فوتبال کمیته ای به نام کمیته صیانت از مسابقات وجود دارد که تمامی موارد و مسائل مربوط به همه بازی ها را رصد می کنند. از جمله وقتی من فهرست داوران مورد تایید زیر کمیته چیدمان برای دربی را ارائه کردم با حضور آقای کرمانشاهی مخالفت شد.

وی ادامه داد: برخلاف برخی اظهارات آقای بهاروند اصلا جزو نفرات این کمیته نیستند و در این جلسه حضور ندارند و طرح مباحث اینچنینی که با دستور وی قضاوت کرمانشاهی برای دربی وتو شده فاقد اعتبار و قابل پیگیری است. از سوی دیگر هیچ ابلاغی هم به آقای کرمانشاهی در این مدت داده نشده بود و همانطور که رییس محترم حراست فدراسیون تاکید داشتند این موارد برآورد رسانه ای بوده است.

رییس دپارتمان داوری افزود: داوران دیگر پیشنهادی دپارتمان زاهدی فر، پیام حیدری، سید علی و کوپال ناظمی بودند. در این میان، من هم بلافاصله با آقای صفیری تماس گرفتم و موضوع مخالفت با قضاوت کرمانشاهی را اطلاع دادم.

سهرابی شرح داد: اکنون هم با توجه به اینکه زیر کمیته چیدمان تاکید بر تغییر آقای زاهدی فر دارند، دپارتمان تصمیم کمیته داوران را اجرا کرده و پیام حیدری، داور شایسته کشورمان قضاوت این دیدار را برعهده خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 704

به "داور دربی تغییر کرد، حیدری قاضی دیدار استقلال - پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور دربی تغییر کرد، حیدری قاضی دیدار استقلال - پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید