داماد روحانی در حوزه انتخابیه تبریز ثبت نام کرد ، برای نامزدی مجلس از پدرزنم اجازه گرفتم

به گزارش مجله مدیاپلیر، کامبیز مهدی زاده به همراه همسر خویش برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی وارد محوطه فرمانداری تبریز شد و ثبت نام کرد.

داماد روحانی در حوزه انتخابیه تبریز ثبت نام کرد ، برای نامزدی مجلس از پدرزنم اجازه گرفتم

به گزارش مجله مدیاپلیر به نقل از خبرگزاری فارس، کامبیز مهدی زاده به همراه همسر خویش برای ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی وارد محوطه فرمانداری تبریز شد او در ابتدا در پاسخ به سوال مجله مدیاپلیر اظهار کرد: خود آقای رئیس جمهور به پشتوانه مردم عزیز در انتخابات شرکت کردند و من نیز به پشتیبانی مردم آذربایجان به حمایت از جوانان در این انتخابات شرکت خواهم کرد.

وی توضیح داد: جوانان سد شکن و آنتی فساد هستند و در راه مبارزه با فساد سردمدار هستند و بنده نیز به همین خاطر در این عرصه شرکت می کنم.

داوطلب انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس اعلام نمود: من به عنوان از فرزند شخصیت خاص و یا داماد شخصیت خاصی شرکت نمی کنم بلکه من فرزند آذربایجان هستم و افتخار می کنم که آذربایجانی هستم.

وی اضافه نمود: وظایف نمایندگان قانونگذاری و پیگیری مطالبات مردمی و نظارت بر اجرای صحیح قانون می باشد زیرا وظیفه نماینده پل کشی سدسازی و یا راهسازی نیست بلکه باید قانونگذاری به نحو احسن انجام دهد.

مهدی زاده گفت: در رابطه با مجلس فعلی این مردم هستند که باید نظر بدهند و می توانند که می توانند نظرات خود را در رای انتخابات آینده نشان دهند زیرا ما یک مجلس کارآمد احتیاج داریم تا با طرح و لایحه به سمت جوانگرایی با برنامه ریزی راهبردی و استراتژیک حرکت کند.

وی در رابطه با شفاف سازی هزینه های انتخاباتی خود گفت: انتخابات هنوز آغاز نشده است تا من هم هزینه انتخاباتی داشته باشم و ان شاءالله بعد از آغاز انتخابات هزینه انتخاباتی را اعلام خواهم کرد که تاکنون نیز هیچ هزینه ای نکرده ام.

داماد رئیس جمهور بیان نمود: بنده عنوان رابطه پدر و فرزندی با رئیس جمهور از پدر اجازه گرفته و در انتخابات شرکت می کنم.

وی توضیح داد: من به عنوان فرزند آذربایجان در انتخابات شرکت می کننم و نه به عنوان فردی که با رئیس جمهوری نسبتی دارد از این رو با قابلیت و پتانسیل های خودم در انتخابات شرکت می کنم تا در راستای توسعه بیشتر استان جلو روم.

طرح معیشت شامل حال من نشده است

مهدی زاده متذکر شد: استان آذربایجان شرقی یک استان جوان بوده و در تاریخ مبارزات خود مبارزانی مانند زینب پاشا را دارد که در راه سردمداری و مبارزه با فساد و احتکار حرکت کردند.

وی ادامه داد: الان شاهد کمرنگ بودن حضور زنان در استان هستیم.

داوطلب حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو بیان نمود: در رابطه با نقاط قوت و ضعف دولت من نمی توانم نظری بدهم زیرا سخنگوی دولت نیستم و طرح معیشت نیز شامل حال من نشده است.

وی تاکید نمود: هر جایی که جوانان و زنان حضور داشتند قطعا برنامه ریزی و فکر در پی ان بوده و منجر به پیشرفت و فسادستیزی شده است زیرا فساد زمانی است که یک مدیر 70 ساله باشد و پشت میز کاری خود به خواب می رود از این رو باید جوانان و زنان کار بلد در جامعه یاری کرد تا برای موثر واقع شدن به مجلس راه پیدا نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 164

به "داماد روحانی در حوزه انتخابیه تبریز ثبت نام کرد ، برای نامزدی مجلس از پدرزنم اجازه گرفتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داماد روحانی در حوزه انتخابیه تبریز ثبت نام کرد ، برای نامزدی مجلس از پدرزنم اجازه گرفتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید