خطیبی: هر بازیکنی دلش با تراکتور نیست جایی در تیم ندارد خبرنگاران

به گزارش مجله مدیاپلیر، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: هر بازیکنی دلش با تراکتور نیست، جایی در این تیم ندارد و هر بازیکنی هم می خواهد برای ما بازی کند، باید با عشق و دل و جان بازی کند.

خطیبی: هر بازیکنی دلش با تراکتور نیست جایی در تیم ندارد خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، رسول خطیبی درباره آخرین شرایط این تیم، گفت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و یک بازی محبت آمیز هم برای قرار دریافت بازیکنان در شرایط مسابقه انجام دادیم تا لغو مسابقه جام حذفی را جبران کند.

وی ادامه داد: خدا را شکر بازیکنان از نظر روحی در شرایط خوبی قرار دارند و از نظر فنی هم روز به روز پیشرفت می نمایند و به شرایط مد نظر کادر فنی می رسند. من به این بازیکنان ایمان دارم و امیدوارم در ادامه فصل با حمایت طرفداران عزیزمان نتایج خوبی کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در مورد دخالت بعضی افراد در مسائل فنی عنوان نمود: تمام مردم خوب آذربایجان و طرفداران پرشور تراکتور، رسول خطیبی را می شناسند و می دانند که بیشتر از هر چیز روی مسائل فنی تیم هایم حساس هستم. من به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی حاضر نخواهم بود تا دخالتی در امور فنی تیم و تصمیمات درباره بازیکنان صورت بگیرد.

خطیبی توضیح داد: به غیر از روز اول حضورم در تراکتور، هیچ صحبتی در سه هفته اخیر انجام ندادم و در این مدت سعی کردم تمام فکر و ذکر و تمرکزم را روی مسائل فنی بگذارم تا تیم به شرایط بهتری برسد.

وی یادآور شد: بنده و کادرفنی تیم به صورت شبانه روزی تمام نقاط ضعف تیم را آنالیز کردیم و سعی داشتیم تدبیری برای بهتر شدن شرایط تیم داشته باشیم. شاید در این مدت عده ای هم قصد داشتند در کار بنده و مربیانم دخالت نمایند، اما هرگز و تحت هیچ شرایطی این اجازه را ندادم. مردم عزیز آذربایجان بدانند تا زمانی که بنده در خدمت شان هستم، به هیچ عنوان اجازه دخالت افرادی که وظیفه شان چیز دیگری است را نمی دهم و برای موفقیت تیم عظیم تراکتور از جانم مایه می گذارم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در گفت و گو با سایت این باشگاه یادآور شد: واقعیت این است که ما احتیاج به زمان داریم تا تیم را به شرایط خوبی برسانیم؛ این قول را می دهم که طرفداران فوتبال فهم آذربایجان و باشگاه تراکتور بازی به بازی پیشرفت فنی را خواهند دید و سعی می کنیم بهترین نتایج را با پشتیبانی آنها بگیریم.

خطیبی تاکید نمود: آقای زنوزی مثل همیشه در این مدت نیز همیشه پشت تیم بودند و از کادر فنی و بازیکنان حمایت نموده اند. قطعا با یاری و حمایت ایشان تراکتور دچار مشکل نخواهد شد و روزهای خوبی را تجربه می نماید.

وی یادآور شد: هر کسی دلش با پیراهن تراکتور نیست، جایی در این تیم ندارد و هر بازیکنی هم می خواهد برای تراکتور بازی کند، باید با عشق و دل و جان بازی کند.

سرمربی تیم تراکتور عنوان نمود: نام تراکتور بالاتر از هر فرد و بازیکنی است و همه باید این موضوع را بدانند که برای موفقیت تیم و شاد کردن مردم آذربایجان و تماشاگران عزیز تراکتور از هیچ کوششی دریغ ننمایند. ما هم قول می دهیم برای بازگشت تراکتور به شرایط بهتر هرچه در توان داریم، بگذاریم و کوشش بیشتری انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1068

به "خطیبی: هر بازیکنی دلش با تراکتور نیست جایی در تیم ندارد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: هر بازیکنی دلش با تراکتور نیست جایی در تیم ندارد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید