خبرنگاران استاندار: فضای سمعی و بصری ایلام برای برگزاری کنگره شهدا مهیا گردد

به گزارش مجله مدیاپلیر، ایلام- خبرنگاران- استاندار ایلام با یادآوری اینکه ایثارگران به ویژه شهدا متعلق به کل جامعه هستند و همه افراد در قبال آرمان های شهدا و ایثارگران وظیفه دارند، گفت: فضای سمعی و بصری استان برای برگزاری کنگره شهدای ایلام در امسال باید مهیا و آماده گردد.

خبرنگاران استاندار: فضای سمعی و بصری ایلام برای برگزاری کنگره شهدا مهیا گردد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، محمد نوذری روز یکشنبه در سومین جلسه هماهنگی برگزاری کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام اظهار کرد: ایلام، استانی مظلوم در زمان دفاع مقدس است که این مظلومیت ایلام آن چنان که باید مورد توجه قرار نگرفته و برگزاری کنگره شهدا، فرصتی مناسب و ارزنده برای معرفی استان جنگ دیده ایلام به کشور است.

وی یادآور شد: باید فضای سمعی و بصری استان ایلام رنگ و بوی کنگره و شهدا را به خود بگیرد و فضای جامعه به سمت اهداف کنگره سوق پیدا کند.

استاندار ایلام تاکید نمود: برای برگزاری باکیفیت و پرشور کنگره شهدای استان در کنار دستگاه ها، نهادها و سازمان ها باید از ظرفیت ثمن ها و انجمن های مردم نهاد، اصناف و بازاریان استفاده گردد.

نوذری اضافه نمود: باید فرهنگ ایثار، شهادت، کار، کوشش، مجاهدت که از ویژگی های شاخص شهدا و رزمندگان بود، در جامعه و بین نسل جوان نهادینه گردد.

وی از مدیران و روسای کمیته ها خواست؛ با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع کنگره ملی شهدا، این مسوولان شخصاً در جلسات حضور داشته و به عنوان رییس کمیته متبوع خود جلسات مربوطه را به طور مرتب برگزار و گزارش عملکرد جلسات را به دبیرخانه های آن کمیته و دبیرخانه مرکزی به ریاست سپاه استان ارائه نمایند.

استاندار ایلام با اشاره به تشکیل کمیته های کنگره شهدا اضافه نمود: مدیران و روسای کمیته ها باید جلسات را مستندسازی نموده و در زمان بندی اعلام شده اقدامات خود به وسیله صدا و سیمای مرکز استان و سایر رسانه ها به مخاطبان ارائه دهند.

نوذری همچنین از تمام فرمانداران استان خواست متناظر با جلسات مرکز استان جلسات مرتبط با کنگره مختص شهرستان خود را با همکاری سپاه نواحی و ادارات و دستگاه های هر شهرستان برگزار و مستند جلسات و عملکرد خود را به دبیرخانه مرکزی ارائه دهند.

به گزارش خبرنگاران، 21 کمیته تخصصی مرتبط با کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام مشخص و احکام روسای آنها ابلاغ شد.

اواخر آبان یا اوایل آذرماه اولین کنگره های ملی شهدا استان ایلام برگزار خواهد شد.

استان ایلام سه هزار شهید، 11 هزار جانباز و 300 نفر آزاده را تقدیم انقلاب اسلامی نموده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1161

به "خبرنگاران استاندار: فضای سمعی و بصری ایلام برای برگزاری کنگره شهدا مهیا گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار: فضای سمعی و بصری ایلام برای برگزاری کنگره شهدا مهیا گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید