جزئیات مشارکت دختر 12 ساله بندرعباسی در خودکشی

به گزارش مجله مدیاپلیر، دختر 8ساله ساکن بندرعباس با همکاری دوست 12 ساله اش با انگیزه مسائل خانوادگی بر اثر حلق آویز شدن فوت کرد.

جزئیات مشارکت دختر 12 ساله بندرعباسی در خودکشی

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایران آنلاین، سردار غلامرضا جعفری صبح امروز(10 آذرماه) در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام کلانتری 17 شهرستان بندرعباس در مبنی بریک فقره حلق آویزی واقع شهرستان بندرعباس و انتقال فرد به بیمارستان، ماموران انتظامی جهت آنالیز موضوع به بیمارستان اعزام شدند.

وی اضافه کرد: پدر متوفی با حضور مأموران در اظهاراتش اعلام داشت دخترم شب گذشته بادخترهمسایه برای بازی به پشت بام منزل رفته و وقتی صبح از خواب بلند شدم دیدم دخترم در منزل حضور ندارد به پشت بام رفته و مشاهده کردم که با طناب خود را حلق آویز نموده است.

سردار جعفری مطرح نمود: با هماهنگی بعمل آمده اکیپی ازکارآگاهان مجرب پلیس آگاهی متشکل از کارشناسان آنالیز صحنه و رئیس اداره مبارزه با جرائم جنایی به محل حادثه اعزام و تحقیقات از خانواده و دوستان وی شروع شد.

این مقام انتظامی توضیح داد: به لحاظ اهمیت وحساسیت موضوع پیگیری پرونده به صورت ویژه وجدی دستورکارقرار گرفت و کارآگاهان باحضور مجدد درصحنه نسبت به تحقیق از همسایگان، دوستان و تمام افراد که با متوفی در ارتباط نزدیک بودند، اقدام کردند.

فرمانده انتظامی استان بیان نمود: مأموران طی اقدامات پلیسی به یکی از دوستات متوفی که دختری 12 ساله می باشد مظنون که نامبرده ابتدا منکر حضور در صحنه حادثه میشد اما با مشاهده ادله پلیسی بیان داشت که شب حادثه به منظور بازی به بالای پشت بام رفتیم و با توجه اختلافات شدید خانوادگی و از آنجا که تحت تاثیرخودکشی یکی از دوستان خود بودیم، تصمیم گرفتیم خودکشی کنیم.

وی ادامه داد: این دختر نوجوان در ادامه اظهاراتش بیان داشت، نخست من خودم را حلق آویز نموده که تحمل ننموده و خودم را نجات دادم و سپس دوستم خودش طناب را دور گردنش پیچید و من نیز دو دور طناب دورگردنش پیچیده سپس طناب را به سمت بالا کشیدم تا بی حال شد که بادیدن شرایط وی ترسیده و برای به نجات او اقدام کردم اما متاسفانه نتوانستم طناب را از گردنش باز کنم و از روی ترس محل را ترک کردم.

سردار جعفری بیان داشت: با دعوت از مقام قضائی ونماینده پزشکی قانونی وکارآگاهان پلیس آگاهی بازسازی صحنه انجام پرونده تکمیلا به دادگاه کیفری ارجاع شد و با توجه به شرایط روحی و جسمانی و دارا نبودن سن قانونی حسب دستور مقام قضائی متهم که دختری 12 ساله می باشد جهت نگهداری تحویل اداره بهزیستی شهرستان بندرعباس شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: فروپاشی و اختلافات شدید درون خانواده ضمن بر هم زدن تعادل روانی و عاطفی افراد، در خانواده هایی که از شالوده مستحکم و خوبی بر خوردار نیستند موجب بروز آسیب های اجتماعی دیگراز جمله فرار فرزندان از خانواده،خودکشی، سرقت، قتل، جنایت و ... می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 874

به "جزئیات مشارکت دختر 12 ساله بندرعباسی در خودکشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات مشارکت دختر 12 ساله بندرعباسی در خودکشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید