جان ویک به سلطه انتقام جویان خاتمه داد

به گزارش مجله مدیاپلیر به نقل از ورایتی، جان ویک 3 با فروش 57 میلیونی در نخستین آخر هفته اکرانش فیلم انتقام جویان: انتها بازی را از صدر باکس آفیس آمریکا پایین آورد.

جان ویک به سلطه انتقام جویان خاتمه داد

اکشن جان ویک 3-پ ارابلوم با بازی کیانو ریوز با نمایش در 3850 سالن سینما در آمریکای شمالی پیروز شد تا در 3 روز اول اکرانش 57 میلیون دلار فروش کند. این مبلغ کافی بود تا تاج باکس آفیس از سر انتقام جویان: سرانجام بازی برداشته شود.

فیلم انتقام جویان محصول جدید مارول نیز در چهارمین هفته اکرانش 29.4 میلیون دلار فروش کرد تا فیلم دوم باکس آفیس آمریکا شود.

پارابلوم سومین قسمت از ادامه فیلم اکشن جان ویک است که نخستین بار سال 2014 راهی سینماها شد و 14.4 میلیون دلار در 3 روز اول افتتاحیه اش فروش کرد. قسمت دوم این فیلم با عنوان جان ویک: بخش دوم کارش را با فروش 30.4 میلیون دلار در 3 روز نخست اکرانش آغاز کرد.

پارابلوم نخستین فیلم از این مجموعه با رده R است که توانسته است در رأس باکس آفیس جای بگیرد.

جان ویک 3 که با نقدهای مثبت منتقدان هم روبرو شده، در بازار خارج از آمریکا هم خوب ظاهر شد و با نمایش در 66 منطقه 35 میلیون دلار درآمد کسب کرد و به این ترتیب کار خود را با یک افتتاحیه جهانی 92 میلیون دلاری آغاز کرد.

در این فیلم کیانو ریوز بار دیگر در نقش یک آدمکش حرفه ای سابق ظاهر شده که باید از انتقام آدمکش ها در امان بماند. چاد استاهلسکی بدل کاری که کارگردانی این فیلم را انجام داده این فیلم را بر مبنای فیلمنامه ای به قلم درک هالستاد ساخته است.

هلی بری و لارنس فیشبورن از دیگر بازیگران این فیلم هستند. 63 درصد تماشاگران فیلم را مردان تشکیل داده بودند که 45 درصدشان بیش از 25 ساله بودند.

انتقام جویان 4 فروش کلی خود را در آمریکای شمالی در مجموع به 771 میلیون دلار رساند و به این ترتیب از آواتار که در آمریکا و کانادا 761 میلیون دلار فروخته بود، جلو زد. اکنون پرفروش ترین فیلم تاریخ آمریکای شمالی جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد است و سرانجام بازی دوم است.

در باکس آفیس آمریکا فیلم کارآگاه پیکاچو در دومین هفته نمایش خود 24 میلیون دلار فروش کرد و فیلم سوم شد.

سفر یک سگ فیلم جدید دیگری بود که این هفته راهی پرده های نقره ای شد و با افتتاحیه 8 میلیون دلاری از نمایش در 3200 سالن سینما چهارمین فیلم پرفروش هفته شد.

دغل کاری یا هاستل با بازی آن هاتاوی و ریبل ویلسون با 6 میلیون دلار فروش در سه روز آخر هفته، فیلم پنجم باکس آفیس آمریکا شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 98

به "جان ویک به سلطه انتقام جویان خاتمه داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جان ویک به سلطه انتقام جویان خاتمه داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید