تمدید مهلت معافیت تحصیلی دانش آموزان دیپلم در سال 1399

به گزارش مجله مدیاپلیر، سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: معاونت نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح مهلت معافیت تحصیلی دانش آموزان دیپلم در سال 1399 را برای شرکت در کنکور 99 تمدید نموده است.

تمدید مهلت معافیت تحصیلی دانش آموزان دیپلم در سال 1399

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور، با توجه به اعلام معاونت نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح، به اطلاع تمام مشمولین وظیفه که درسال 1398 پیروز به اخذ دیپلم شده اند و مهلت یکساله معرفی آنان برای خدمت وظیفه عمومی به اتمام رسیده است می رساند، این داوطلبان می توانند در کنکور سراسری شرکت و مهلت اعزام به خدمت آنان تا یک هفته بعد از انجام آزمون تمدید می گردد.

این مشمولین حداکثر یک هفته بعد از شرکت در آزمون سراسری، باید خود را برای اعزام به خدمت به پلیس 10+ معرفی و نسبت به تشکیل پرونده اعزام اقدام نمایند که این افراد در صورت قبولی در کنکور سراسری و اعلام نتایج نهایی توسط سازمان سنجش آموزش کشور، مطابق قانون خدمت وظیفه عمومی، قبل از آغاز ترم تحصیلی، از خدمت سربازی ترخیص خواهند شد.

چنانچه مشمولین مذکور حداکثر یک هفته پس از آزمون مربوطه خود را به پلیس 10+ معرفی ننمایند به عنوان مشمول غایب شناخته شده و در صورت پذیرفته شدن در آزمون هم، مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 591

به "تمدید مهلت معافیت تحصیلی دانش آموزان دیپلم در سال 1399" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید مهلت معافیت تحصیلی دانش آموزان دیپلم در سال 1399"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید