تارتار: به هیچ عنوان به نفت مسجدسلیمان برنمی گردم

به گزارش مجله مدیاپلیر، مهدی تارتار گفت که دیگر به هیچ عنوان به تیم نفت مسجدسلیمان برنخواهد گشت.

تارتار: به هیچ عنوان به نفت مسجدسلیمان برنمی گردم

به گزارش گروه ورزشی مجله مدیاپلیر، در پی مسائل مالی، مهدی تارتار سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان بعد از بازی این تیم مقابل پیکان بیان نمود که دیگر به مسجدسلیمان برنمی شود. شب گذشته تارتار در صفحه شخصی خود بیان نمود که دیگر قادر به همکاری با نفت مسجدسلیمان نیست، اما از شب گذشته تماس هایی با او گرفته شد و برخی از مسئولان استان خوزستان تلاش می کردند تا تارتار را از تصمیمی که گرفته منصرف کنند، اما تارتار تصمیم قطعی خود را در این خصوص گرفته است.

مهدی تارتار در گفتگویی در خصوص جدایی اش از نفت مسجدسلیمان گفت: دیگر به هیچ عنوان به تیم نفت مسجدسلیمان برنمی گردم. به علت مسائل شخصی که دارم دیگر نمی توانم به مسجدسلیمان برگردم. جا دارد که از همه هواداران مان تشکر کنم که خاطرات خیلی خوبی را برای من رقم زدند.

وی ادامه داد: باید از بازیکنانم تشکر کنم که با همه مسائلی که وجود داشت مردانه جنگیدند و هیچگاه تلاش های آن ها را فراموش نخواهم کرد. من دیگر به هیچ عنوان به نفت مسجدسلیمان برنمی گردم، اما مطمئن هستم که این تیم امسال پدیده لیگ خواهد شد و جایگاه بسیار خوبی را در لیگ برتر به دست می آورد. امیدوارم روزی برسد که قدر هواداران مسجدسلیمانی را خیلی بیشتر بدانند.

سرمربی مستعفی نفت مسجدسلیمان در خصوص اینکه مسئولان این باشگاه و استان خوزستان با او تماس هایی گرفتند و خواهان بازگشتش به نفت مسجدسلیمان شدند، گفت: برخی از مسئولان تماس هایی گرفتند، اما من به آن ها هم گفتم که دیگر به نفت مسجدسلیمان برنمی گردم. نمی شود چرا که مسائل بسیار زیادی وجود دارد.

تارتار در پایان شرح داد: یک بار دیگر از مسئولان باشگاه، بازیکنان و هواداران نفت مسجدسلیمان تشکر می کنم که از من و تیم حمایت خیلی خوبی کردند، اما به خاطر مسائلی که وجود دارد دیگر برنمی گردم و امیدوارم هواداران این تیم من را ببخشند.

منبع: فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 18

به "تارتار: به هیچ عنوان به نفت مسجدسلیمان برنمی گردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: به هیچ عنوان به نفت مسجدسلیمان برنمی گردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید