بیانیه باشگاه تراکتور: تنِ زخمی فوتبال آذربایجان تحمل ستمی دیگر را ندارد

به گزارش مجله مدیاپلیر، باشگاه تراکتور تبریز بیانیه ای درباره اظهارات بعضی افراد منتشر کرد.

بیانیه باشگاه تراکتور: تنِ زخمی فوتبال آذربایجان تحمل ستمی دیگر را ندارد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت باشگاه تراکتور تبریز، باشگاه تراکتور در واکنش به انتشار اظهارات بعضی افراد و جوسازی علیه داوران در آستانه هفته پایانی لیگ برتر بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به توضیح زیر است:

بأسمه تعالی

در آستانه هفته پایانی رقابت های حساس لیگ برتر و در حالی که تیم های بالا و پایین جدول پیکارهای دشواری برای کسب سهمیه و یا فرار از سقوط به لیگ پایین تر در پیش دارند، بعضی از تیم ها با جوسازی و انتشار بیانیه علیه داوران، سعی در ایجاد فضای غبارآلود و تشویش اذهان عمومی دارند تا ناکامی های گذشته و احتمالی خود در آینده را توجیه نمایند.

حال که تنها یک بازی از مسابقات پرفشار لیگ نوزدهم باقی مانده است، یک اشتباه ساده می تواند تیمی را از کسب سهمیه باز دارد و کوشش های شبانه روزی بیش از یک ساله مجموعه ای را هدر دهد؛ از این رو نقش و مسئولیت داوران در دیدارهای پایانی لیگ، بیش از پیش خواهد بود.

علی رغم صدمات جبران ناپذیری که فوتبال آذربایجان و باشگاه تراکتور طی سالهای گذشته از بابت اشتباهات داوری متحمل شده، بر این باوریم که جامعه داوری فوتبال ایران همیشه بار سنگینی از تهمت زنی ها و فشارها را به دوش خود داشته و فشار آوردن روی آنان از راه های مختلف از جمله انتشار بیانیه و اظهارات تنش آمیز، می تواند تمرکزشان را از بین ببرد و ممکن است تحت تأثیر این فشارها قرار گرفته و مرتکب اشتباهات سهوی شوند.

لذا باشگاه تراکتور، ضمن دعوت تمامی باشگاه ها به رعایت اخلاق حرفه ای، چنین اقداماتی که در آستانه بازی های حساس هفته پایانی لیگ برتر، موجب برهم خوردن تمرکز و تشویش اذهان عمومی می گردد را محکوم نموده و از فدراسیون فوتبال و کمیته داوران انتظار دارد، به هیچ عنوان تحت تأثیر این جوسازی های قرار نگیرند تا هیچ حقی از هیچ تیمی ضایع نگردد؛ چرا که فوتبال آذربایجان و تیم فوتبال تراکتور، همیشه در سالهای گذشته مورد حق کُشی های متعددی قرار گرفته است که تکرار و یادآوری آن ها نیز رنج آور بوده و در این مقال نمی گنجد.

باشگاه تراکتور به صراحت اعلام می نماید که درصورت بروز هرگونه اشتباه احتمالی از سوی داوران در بازی های هفته پایانی و ضایع شدن حقوق این باشگاه، مراتب را به وسیله مراجع ذیصلاح داخلی و خارجی پیگیری خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 693

به "بیانیه باشگاه تراکتور: تنِ زخمی فوتبال آذربایجان تحمل ستمی دیگر را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه تراکتور: تنِ زخمی فوتبال آذربایجان تحمل ستمی دیگر را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید