بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شماره دو قم

به گزارش مجله مدیاپلیر، پروژه توسعه، بازسازی و ارتقا تصفیه خانه فاضلاب شماره دو شهر قم با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال مورد توسعه در هفتمین هفته از پویش الفبایران با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور و استاندار قم به بهره برداری رسید.

بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شماره دو قم

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، پروژه توسعه، ارتقا و بازسازی تصفیه خانه فاضلاب شماره دو قم که از آبان ماه سال 97 شروع شد و در روزهای خاتمه سال 98 به خاتمه رسید و امروز با حضور مهندس جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، دکتر سرمست استاندار و جمعی از مسئولان استان قم در مدار بهره برداری نهاده شد.

این تصفیه خانه با ظرفیت تصفیه 50 هزار مترمکعب فاضلاب در شبانه روز و 250 هزار نفر جمعیت زیرپوشش با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

بهبود تصفیه فیزیکی، نوسازی تجهیزات الکترومکانیکال فرسوده، ارتقا ایمنی واحد کلرزنی و تکمیل محوطه سازی از جمله اقداماتی است که در راستای توسعه، ارتقا و بازسازی تصفیه خانه فاضلاب شماره دو شهر مقدس قم به انجام رسیده است.

یادآور می گردد در حال حاضر شبکه فاضلاب در 50 درصد شهر قم اجرا شده و نزدیک به 40 درصد جمعیت شهر زیرپوشش این شبکه قرار دارند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 539

به "بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شماره دو قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شماره دو قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید