برانکو بار دیگر پرسپولیس را تهدید کرد ، پاسخ به سخنان انصاری فرد

به گزارش مجله مدیاپلیر، خبرنگاران :سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس به سخنان شب گذشته مدیر عامل این باشگاه در یک برنامه تلویزیونی واکنش نشان داد.

برانکو بار دیگر پرسپولیس را تهدید کرد ، پاسخ به سخنان انصاری فرد

فارس نوشت: محمدحسن انصاری فرد، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس شب گذشته با حضور در یک برنامه تلویزیونی درباره مطالبات برانکو گفت که علاقه ای ندارد وضعیت باشگاه پرسپولیس و برانکو با شکایت پیگیری شود و به دنبال این هستند تا رضایت برانکو را جلب کنند. انصاری فرد در این برنامه گفت که اگر برانکو از پرسپولیس به فیفا شکایت کند، آن وقت این باشگاه هم از سرمربی سابق خود شکایت خواهد کرد، هر چند که علاقه ای به شکایت از برانکو ندارد.

در همین رابطه برانکو ایوانکوویچ گفت: اگر او این صحبت ها را انجام داده حتما دلایلی برای شکایت از من دارد. همان طور که خودتان می دانید وضعیت پرداخت دستمزد به من اصلا عادی نبود و کاری که با من انجام شد، قانونی نبوده و نیست. وی بیان کرد: عدم پرداخت به موقع دستمزد من و مسائلی که در این زمینه رخ داده، به هر حال این شرایط را رقم زده است و فکر می کنم فیفا دلایل من را بپذیرد.

سرمربی سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا در روند مذاکرات تغییری رخ داده و به نتیجه ای رسیده اند یا نه، اضافه نمود: هیچ خبری در این زمینه وجود ندارد و هیچ اتفاقی هم رخ نداده است. برانکو در خصوص اینکه در نهایت چه اتفاقاتی در شکایت او از پرسپولیس رخ خواهد داد، بیان کرد: تا این لحظه هیچ نتیجه ای نگرفته ایم و توافقی هم حاصل نشده است.

وی در خصوص اینکه روی شکایت خودتان از پرسپولیس همچنان مُصر هستید گفت: در این باره باشگاه پرسپولیس می تواند منتظر نامه از سوی فیفا باشد. سرمربی سابق تیم پرسپولیس در خصوص اینکه احتمال توافق او با این باشگاه وجود دارد یا نه گفت: همه چیز خیلی ساده است. آنها مطالبات من را بپردازند تا با هم توافق کنیم.

وکیل برانکو چند هفته قبل به تهران آمد و مذاکراتی را با مسئولان پرسپولیس انجام داد. قرار است وکیل برانکو پاسخ موکلش را به صورت مکتوب اعلام کند و به همین خاطر مسئولان این باشگاه همچنان منتظر پاسخ سرمربی سابق خود هستند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 99

به "برانکو بار دیگر پرسپولیس را تهدید کرد ، پاسخ به سخنان انصاری فرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو بار دیگر پرسپولیس را تهدید کرد ، پاسخ به سخنان انصاری فرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید