بازداشت ملی پوش سابق استقلال به دلیل رانندگی در حالت غیرعادی

به گزارش مجله مدیاپلیر، سردار رحیمی در کنفرانس مطبوعاتی که به مناسبت هفته ناجا داشت با اشاره به اتفاق اتفاق افتاده در قبال ورزشکار مشهور گفت: روز گذشته یک ورزشکار و تعدادی از افراد متخلف را بازداشت کردیم که این ورزشکار هنوز هم در بازداشت است.

بازداشت ملی پوش سابق استقلال به دلیل رانندگی در حالت غیرعادی

بازیکن سابق استقلال تهران روز گذشته توسط پلیس ناجا بازداشت شده است.

به گزارش ایلنا، صبح امروز سردار رحیمی، فرمانده انتظامی پایتخت اعلام نمود روز گذشته یک ورزشکار به همراه چند نفر توسط پلیس دستگیر شده است.

پیگیری خبرنگار ایلنا تعیین کرد ورزشکار دستگیر شده که اکنون هم در بازداشت به سر می برد سابقه برتن کردن پیراهن استقلال تهران را در کارنامه دارد و در پست مهاجم برای این تیم بازی نموده بود.

این بازیکن به دلیل رانندگی در حالت مستی بازداشت شده است و تعیین نیست چه مدت زمانی در بازداشتگاه خواهد ماند.

سردار رحیمی در کنفرانس مطبوعاتی که به مناسبت هفته ناجا داشت با اشاره به اتفاق اتفاق افتاده در قبال ورزشکار مشهور گفت: روز گذشته یک ورزشکار و تعدادی از افراد متخلف را بازداشت کردیم که این ورزشکار هنوز هم در بازداشت است.

رئیس پلیس استان تهران در ادامه با اشاره به این که برخورد پلیس با متخلفان برابر است، اضافه نمود: ممکن است حرف هایی زده گردد اما این گونه نیست که تخلف افراد مشهور با سایر افراد فرقی برای پلیس داشته باشد. ما همیشه سعی کردیم قانون برای همه یکسان باشد و در این راه هیچ تفاوتی هم نداریم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 20 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 7

به "بازداشت ملی پوش سابق استقلال به دلیل رانندگی در حالت غیرعادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت ملی پوش سابق استقلال به دلیل رانندگی در حالت غیرعادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید