اطلاعیه فدراسیون فوتبال؛ افرادی که درباره قرارداد ویلموتس اطلاعات غلط دادند، عذرخواهی نمایند

به گزارش مجله مدیاپلیر، فدراسیون فوتبال در اطلاعیه ای در مورد قراردادمارک ویلموتس توضیحاتی را ارائه کرد.

اطلاعیه فدراسیون فوتبال؛ افرادی که درباره قرارداد ویلموتس اطلاعات غلط دادند، عذرخواهی نمایند

به گزارش گروه ورزشی مجله مدیاپلیر، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، روابط عمومی فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره قرارداد مارک ویلموتس ارائه کرد که به توضیح زیر است:

1. کل دستمزد کادر مربیان خارجی تیم ملی چه در زمان آقای کی روش و چه آقای ویلموتس از محل عواید فیفا که جهت توسعه فوتبال پرداخت می گردد پرداخت شده و ارتباطی با منابع داخلی نداشته و ندارد. در موضوع قرارداد اخیر هم همانطور که بار ها اعلام شد با توجه به تحریم های ظالمانه و مشکل انتقال پول از حساب فیفا با تایید ستاد محترم تحریم استقراض انجام گرفته است.

2. برای اولین بار در قرارداد های مشابه با آقای ویلموتس غرامت فسخ قرارداد صرفا سه ماه حقوق ماهیانه توسط طرفین مشخص شد که این موضوع در حال مذاکره است؛ بنابراین تفسیر های انجام شده از این موضوع و مبالغ طرح شده در سطح افکار عمومی کذب محض است.

3. ویلموتس که جامعه فوتبال او را معمار نسل طلایی فوتبال بلژیک می دانند، با حضور در 4 جام دنیای در آخرین رتبه بندی فدراسیون تاریخ و آمار در رتبه نوزدهم بهترین مربیان دنیا نهاده شد.

4. نتایج اخذ شده دور از انتظار و مسائل مربوط به انتقال وجه از دلایل عمده قطع همکاری بوده و در نهایت به جهت هدف گذاری اولیه در صعود تیم ملی به عنوان تیم نخست گروه انجام گرفت. بی شک، منافع ورزش و فوتبال کشورمان در این تصمیم مورد تاکید بوده و موضوع جابجایی هرگز رزومه و توانایی های یک مربی را زیر سوال نمی برد.

5. اصل قرارداد به تاریخ 21 آذر سال 98 برای ریاست محترم کمیسیون فرهنگی مجلس، دیوان محترم محاسبات، بازرسی محترم کل کشور و حراست محترم وزارت ورزش و جوانان ارسال شده است.

6. در قرارداد منعقد شده و برخلاف قرارداد مشابه قبلی، فدراسیون مالیات نمی پردازد.

7. با توجه به مصوبه هیات رییسه فدراسیون فوتبال، شایسته است افرادی که در روز های اخیر و در هر جایگاهی اطلاعات نادرست در این باره به افکار عمومی ارائه دادند و در رسانه ملی مبلغ قرارداد را 3 میلیون دلار و خسارت آن را 3 میلیون دلار عنوان کردند، از رفتار غیر حرفه ای خود به صورت رسمی از مردم پوزش بطلبند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 191

به "اطلاعیه فدراسیون فوتبال؛ افرادی که درباره قرارداد ویلموتس اطلاعات غلط دادند، عذرخواهی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه فدراسیون فوتبال؛ افرادی که درباره قرارداد ویلموتس اطلاعات غلط دادند، عذرخواهی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید