اجاره ویلا شمال در شهرهای خوش آب و هوا

به گزارش مجله مدیاپلیر، معمولاً اولین دغدغه بیشتر مسافرانی که به شهرهای شمالی سفر می نمایند، اجاره سوئیت و ویلای مناسب است تا بتوانند از طبیعت اطراف شهرهای شمالی بیشترین لذت را ببرند. در این مطلب قصد داریم شما را برای اجاره ویلا شمال هدایت کنیم. در انتها هم با یکی از برترین سامانه های اجاره ویلا و سوئیت و سایر انواع اقامتگاه های تایید شده و مطمئن در شهرهای شمالی و سایر نقاط کشور و بعلاوه خرید و رزرو انواع تور داخلی و تورهای یک روزه دارای مجوز به مقاصد سراسر کشور آشنا می شویم.

اجاره ویلا شمال در شهرهای خوش آب و هوا

جهت دریافت خدمات معماری ویلا مدرن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

برترین مقاصد برای اجاره ویلا شمال

شهرهای رامسر و چالوس در استان مازندران و شهر ماسال در استان گیلان در صدر برترین مقاصد برای اجاره سوئیت و ویلا و سایر اقامتگاه های مشابه در شمال کشور هستند. به همین علت در ادامه برترین مکان ها برای اجاره ویلا چالوس، اجاره ویلا ماسال و اجاره ویلا رامسر را معرفی می کنیم.

اجاره ویلا در چالوس

از برترین منطقه ها برای اجاره ویلا چالوس می توان به منطقه جنگلی نجارده و کریم آباد این شهر اشاره نمود. ضمناً به علت اینکه این شهر فاصله چندانی با شهرک توریستی نمک آبرود ندارد، این شهرک هم می تواند مکان کاملاً مناسبی برای انتخاب ویلاهای ساحلی و جنگلی مناسب در نزدیکی چالوس باشد؛ البته بیشتر ویلاهای نمک آبرود، ویلاهای لوکس استخردار با معماری خاص و زیبا هستند و اجاره آن ها هزینه بالایی دارد.

هتل جهانگردی و ایرانگردی چالوس که در نزدیکی پارک جنگلی فین چالوس، یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی، چالوس واقع شده است، می تواند اقامتگاهی مناسبی برای علاقه مندان به طبیعت جنگلی اطراف چالوس باشد. مجتمع ویلایی ساحلی کمال که واحدهای اقامتی آن شبیه به سوئیت و ویلا طراحی شده اند و فضای سبز دلپذیر و زیبایی دارد، هم مکان مناسبی برای اقامت در سواحل نزدیک به چالوس است.

اجاره ویلا در ماسال

ییلاق های مرتفع ماسال مانند اولسبلنگاه و سوئه چاله مناسب ترین مکان ها برای اجاره سوئیت، کلبه جنگلی و ویلا در ماسال هستند و حتی می توان گفت برترین مکان ها برای اجاره ویلا شمال هستند این مکان ها برای علاقه مندان به طبیعت ییلاقات شمال ایران، بهشتی رؤیایی هستند و با اقامت در آن ها می توانید پدیده اقیانوس ابر را از نزدیک ببینید و غرق در زیبایی آن شوید، پدیده اقیانوس ابر زمانی تشکیل می گردد که تکه های ابر به یکدیگر می پیوندند و همانند اقیانوسی گسترده می شوند، زمانی که پدیده ابر تشکیل می گردد احساس می کنید بر فراز ابرها قدم می زنید که احساس وصف ناپذیر است.

ییلاق های ماسال در اوج گرمای تابستان هم آب و هوای خنکی دارند و حتی عصرها و شب ها هوا کاملاً سرد می شوند و به لباس گرم نیاز پیدا می کنید. البته سوئیت ها و ویلاهای این ییلاقات تنها از حداقل امکانات رفاهی برخوردارند و اجاره آن ها هزینه بالاتری نسبت به سایر ویلاهای ماسال دارد؛ بنابراین در صورتی که می خواهید ویلاهای مقرون به صرفه قیمت تر با امکانات رفاهی بیشتری اجاره کنید، ویلاهای های روستاهای اطراف ماسال مثل طاسکوه، شاندرمن، چسل و سایر روستاهای اطراف این شهر را به شما توصیه می کنیم. منطقه بام سبز ماسال را که در ارتفاعات این شهر واقع شده است، هم برای اجاره ویلا ماسال مکان مناسبی محسوب می گردد.

باغ پرندگان ماسال که چند گونه پرنده زینتی ساکنان آن هستند، هم می تواند برای افراد علاقه مند به پرندگان زینتی، مکان مجذوب نمایندهی برای اقامت باشد. ماسال مثل رامسر و چالوس ویلاهای لوکس آن چنانی ندارد، اما کلبه های جنگلی و خانه های روستایی با دکوراسیون مجذوب نماینده بومی و سنتی واقع در اطراف این شهر و ییلاقات آن، مکان های اقامتی خاصی هستند. در بعضی از این واحدهای اقامتی در صورت تمایل می توانید غذاهای محلی را که خود صاحبان این واحدهای اقامتی تهیه می نمایند، سفارش دهید تا کاملاً از میراث فرهنگی خطه شما لذت ببرید.

اجاره ویلا در رامسر

یکی دیگر از شهرها برای اجاره ویلا شمال، رامسر است که ویلاهای ساحلی و جنگلی بسیار زیاد و متنوعی برای اجاره در آن وجود دارد. از میان برترین مکان های اطراف این شهر برای اجاره ویلا رامسر می توان به جنگل دالخانی، منطقه اربکله، منطقه ها ییلاقی شهر مثل جواهر ده و جنت رودبار و منطقه ها اطراف تله کابین رامسر اشاره نمود. اگر می خواهید چند روزی را در دل جنگل های انبوه ارتفاعات رامسر بگذرانید، هتل بام رامسر که بعضی از واحدهای اقامتی آن به شکل کلبه های جنگلی طراحی شده اند و با امکانات رفاهی کامل در دل جنگل بالای تله کابین رامسر، قرار دارند، هم می تواند گزینه مناسبی برای شما باشند.

هتل پارسیان خزر پارسیان رامسر که واحدهای اقامتی آن ویلایی هستند و از فضای سبز زیبایی برخوردار است، اقامتگاه مناسب برای لذت بردن از سواحل شهر رامسراست . این منطقه ها در گرم ترین روزهای سال هم آب و هوای خنکی دارند و در آن ها از گرما و رطوبت تابستانی شهرهای شمالی خبری نیست. درضمن در این منطقه ها چشم اندازهای فوق العاده زیبای وجود دارد که با تماشا آن ها به وجد می آیید.

در منطقه ها اطراف رامسر تعداد ویلاهای لوکس با امکانات ویژه ای استخر و تجهیزات ورزشی و فضاسازی بسیار زیبا هم کم نیست. ضمناً در صورت تمایل می توانید کلبه های جنگلی، اقامتگاه های بومگردی و خانه های روستایی منطقه ها اطراف این شهر را که دارای سبک معماری و دکوراسیون بومی و سنتی اصیل شمالی هستند، هم برای اقامت انتخاب کنید.

برترین زمان برای اجاره ویلا در خطه

توصیه می کنیم برای اینکه هم از آب و هوایی دلپذیر و زیباترین جلوه های طبیعت بکر اطراف شهرهای شمالی لذت ببرید و همه هزینه کمتری برای اجاره سوئیت و ویلا پرداخت کنید، اواخر فروردین یا اوایل اردیبهشت یا اوایل مهر را برای سفر به شهرهای شمالی و اجاره سوئیت و ویلا انتخاب کنید. در صورت اجاره ویلا در روزهای وسط هفته و ایام غیر تعطیل در فصل بهار و پاییز، هزینه شما به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد. اگر تابستان ها به شهرهای شمالی سفر می کنید، توصیه می کنیم منطقه ها ییلاقی واقع در ارتفاعات شهرهای ماسال و رامسر را برای اقامت انتخاب کنید.

اجاره ویلا شمال در ایرانگرد

ایرانگرد یکی از برترین سامانه ها برای اجاره ویلا شمال و اجاره سوئیت و ویلا و سایر انواع اقامتگاه های تأییدشده در سراسر نقاط کشور محسوب می گردد. شما می توانید برای اجاره ویلا چالوس، اجاره ویلا ماسال و اجاره سوئیت و ویلا در سایر شهرهای شمال ایران به وسیله این سامانه اقدام کنید. شما اجاره سوئیت و ویلا در نقاط خوش آب وهوای اطراف اصفهان و تهران مثل کردان، باغ بهادران، چادگان و سمیرم هم ازطریق ایرانگرد امکان پذیر است.

شما می توانید برای خرید و رزرو انواع تور داخلی و تورهای یک روزه مجریان با تأییدشده به مقاصد سراسر کشور از جمله نقاط بکر و تماشای هم از ایرانگرد یاری بگیرید. در ایرانگرد کلیه اطلاعات لازم در خصوص تورها به همراه قیمت آن ها ثبت شده است و می توانید تورهای را که قبلاً به وسیله آن برگزار شده اند، هم مشاهده کنید. امکان جستجوی تور با مقصد و تاریخ موردنظر هم در ایرانگرد فراهم شده است. با خرید تور از این سامانه می توانید از مزایایی مثل کنسلی آسان تور، استرداد وجه آن و پشتیبانی 24 ساعته هم بهره مند شوید. برای اطلاع از جدیدترین دورهای ایرانگرد تنها کافی است شماره تلفن همراهتان را ثبت کنید تا به وسیله پیامک به شما اطلاع داده گردد.

منبع: چمدان
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 1287

به "اجاره ویلا شمال در شهرهای خوش آب و هوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجاره ویلا شمال در شهرهای خوش آب و هوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید