ابراز همدردی کمیسیون سیاسی و دفاعی وزرای ادوار با مردم و مسئولان لبنان

به گزارش مجله مدیاپلیر، کمیسیون سیاسی و دفاعی وزرای ادوار با انتشار بیانیه ای، با مردم و مسئولان لبنان و همچنین حزب الله سرافراز ابراز همدردی کرد.

ابراز همدردی کمیسیون سیاسی و دفاعی وزرای ادوار با مردم و مسئولان لبنان

به گزارش خبرنگاران، متن بیانیه کمیسیون سیاسی و دفاعی وزرای ادوار به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه اندوهبار و دلخراش انفجار در شهر بیروت پایتخت لبنان را که به جان باختن و مجروح شدن تعدادی از مردم عزیز لبنان و همچنین اتباع و دیپلمات های برخی کشورهای خارجی و سازمان ملل متحد انجامید، به دولت، مسئولان و مردم عزیز و شریف و حزب الله سرافراز و مقاوم لبنان و دیگر کشورها وملت هایی که شهروندان شان در این حادثه صدمه دیدند، تسلیت می گوییم و ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدار، برای مجروحان این واقعه تلخ آرزوی شفای عاجل داریم.

دولت وملت جمهوری اسلامی ایران همواره در کنار دولت و مردم سرافراز و مقاوم لبنان و آماده هر گونه یاری و پشتیبانی از ایشان است.

قطعا ملت لبنان این لحظات سخت و سخت را بعنوان فرصتی برای همبستگی و انسجام و همدلی ملی می نگرد و لبنان با تاریخ و فرهنگ غنی، تنوع و همزیستی دینی و فرهنگی سرافراز و سربلند خواهد ماند و یقین داریم ملت بزرگ لبنان با صبر و همبستگی این لحظات سخت را با عزت و سربلندی پشت سر خواهد گذاشت.

بدون تردید قلب و دعای خیر و دست یاری و یاری ملت شریف ایران و همه ملت های نوع دوست و خیرخواه جهان همراه و یاور مردم عزیز لبنان به خصوص خانواده های داغدار و آسیب دیده از این مصیبت بزرگ می باشد.

در انتها بار دیگر صمیمانه ترین تسلیت ها و همدردی های خود و دولت و ملت ایران را در این مصیبت بزرگ و رخداد دردناک به دولت و مردم شریف لبنان تقدیم می نمائیم و از خداوند متعال مسألت داریم که مردم لبنان به خصوص صدمه دیدگان را برای پشت سرگذاشتن این محنت و غم بزرگ، مورد عنایت قرار داده و به آنها توان، صبر و همبستگی عطاء فرماید.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 6 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: midya0.ir شناسه مطلب: 666

به "ابراز همدردی کمیسیون سیاسی و دفاعی وزرای ادوار با مردم و مسئولان لبنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراز همدردی کمیسیون سیاسی و دفاعی وزرای ادوار با مردم و مسئولان لبنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید